Автор першого гола у ворота «Зестафоні» прокоментував свою гру:
- Гравці на матч вийшли добре налащтованими? Чи очікував, що так швидко заб'єш гол?
- На гру я виходив з великим бажанням забити, так як у вчорашньому матчі в мене не вийшло це зробити. А нападник повинен весь час забивати голи, повинен бути націленим на ворота. Слава Богу, що вийшло так швидко забити. Не вийшло забити ще, але нічого страшного, адже ще будуть ігри.
- Сьогодні ти виграв практично всю верхову боротьбу у фактурних захисників суперника...
- Нападник і повинен чіплятися за м'ячі, сьогодні просто мені це краще вдавалося.
- Вчора вам було трохи важче грати після загрузки на тренуванні?
- Та ні, навантаження що вчора, що сьогодні, було однакове, просто вчора перший тайм ми грали ще якось не розкуто, в нас довго не виходило забити гол. Сьогодні ж нам швидко вдалося відкрити рахунок, і, напевно, тому потім легше гралося далі.
- Як загалом оціниш тренувальний збір?
- Робота трохи змінилася, в тому плані, що ми стали менше просто бігати, а більше бігати з м'ячем. Це, напевно, більше до душі будь-якому футболісту. В принципі, поки психологічної втоми ще немає, все нормально. А фізична втома повинна бути, тому що це збори.
- Ти працював під керівництвом кількох головних тренерів у «Динамо». Під керівництвом Сергія Станіславовича тобі працюється комфортніше?
- Так, принаймні, в плані роботи на зборах так точно. Всі ігрові вправи, всі з м'ячами – це кожному футболісту до душі.