Сайту footballtransfer, який посилається на канал "Футбол", стало відомо, за яких обставин звільнили тренерський штаб "Динамо".
У п’ятницю на базі з'явився один з менеджерів київського клубу, який оголосив Михайличенку, Балю і Роменському, котрі щойно переодягнулися і стали готуватися до заняття, про звільнення і попросив залишити розташування команди. За інформацією ресурсу тренерам пообіцяли пізніше працевлаштувати в клубі.