Як звільняли тренерів "Динамо"

Динамо Київ 21 Вересня, 13:30 767
Як звільняли тренерів Динамо | 19-27
Сайту footballtransfer, який посилається на канал "Футбол", стало відомо, за яких обставин звільнили тренерський штаб "Динамо". У п’ятницю на базі з'явився один з менеджерів київського клубу, який оголосив Михайличенку, Балю і Роменському, котрі щойно переодягнулися і стали готуватися до заняття, про звільнення і попросив залишити розташування команди. За інформацією ресурсу тренерам пообіцяли пізніше працевлаштувати в клубі.

Сайту footballtransfer, який посилається на канал "Футбол", стало відомо, за яких обставин звільнили тренерський штаб "Динамо".

У п’ятницю на базі з'явився один з менеджерів київського клубу, який оголосив Михайличенку, Балю і Роменському, котрі щойно переодягнулися і стали готуватися до заняття, про звільнення і попросив залишити розташування команди.  За інформацією ресурсу тренерам пообіцяли пізніше працевлаштувати в клубі.