Андрій П`ятов: «Динамо» заслужило перемогу в Кубку України»

Динамо Київ 27 Червня, 10:17 1024
Андрій П`ятов: «Динамо» заслужило перемогу в Кубку України»    | 19-27
Воротар донецького «Шахтаря» і збірної України Андрій П`ятов розповів про свої стосунки з одноклубниками і футболістами принципового суперника - київського «Динамо».

«У «Шахтарі» товаришую з усіма українцями. На базі в одному номері живу з Сашею Кучером. Відмінні відносини за межами поля у мене і з динамівцями. З'їжджаємося в збірну, обіймаємось. Звичайно ж, підколюємо один одного при нагоді. Але всі клубні справи в цей момент залишаються осторонь. От після поразки у фіналі Кубка України підійшов, привітав киян. Заслужили. Програвати ж теж потрібно вміти.

До чого я ще прагну в кар'єрі? В тому і річ, що вже є певний рівень. І якщо десь спіткнешся, відразу з'їдять. Кожен виграш чемпіонату України - пропуск в Лігу чемпіонів. Яка ще потрібна мотивація? Кожен раз, виходячи на поле, намагаєшся не підвести команду. Дивишся, щось ще виграємо і в клубі, і в збірній. Адже мені лише 30, - цитує Пятова «ФАКТИ».