Питання вирішено: у Прем`єр-лізі буде 14 команд

Динамо Київ 27 Червня, 11:26 4130
Питання вирішено: у Прем`єр-лізі буде 14 команд     | 19-27
В бесіді з XSPORT перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов повідав про новий формат проведення чемпіонату української Прем'єр-ліги в сезоні 2014/2015

В бесіді з XSPORT перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов повідав про новий формат проведення чемпіонату української Прем'єр-ліги в сезоні 2014/2015

«Ще вчора, даючи інтерв'ю одному столичному виданню, я говорив, що розглядаються три варіанти в контексті кількісного складу вищого футбольного ешелону - 14, 15 і 16 учасників. Говорив також про те, що Федерація готова чекати відповіді від «Севастополя» і алчевської «Сталі» аж до 2 - 4 липня, коли відбудеться наш Виконком. Але за добу ситуація змінилася кардинально.

По-перше, як вже, напевно, всім відомо, «Севастополь» розриває контракти зі своїми гравцями, а його власник оголосив про ліквідацію клубу, внаслідок того, що він припиняє його фінансування. Я знаю, що в офісі УПЛ вже лежать відповідні документи з Криму.

По-друге, оскільки з Алчевська досі немає інформації - хочуть вони виступати в Прем'єр-лізі чи ні, було прийнято рішення більше не чекати від них відповіді. Тому питання вирішене - в наступному сезоні у вищому футбольному дивізіоні України буде 14 команд».