Леонід Буряк: «На мундіалі перемагають команди, а не окремі футболісти»

Динамо Київ 27 Червня, 15:44 561
Леонід Буряк: «На мундіалі перемагають команди, а не окремі футболісти»  | 19-27
Колишній наставник київського «Динамо» і збірної України Леонід Буряк підвів підсумки групового етапу ЧС-2014 у Бразилії.

«Уже не перший рік ми спостерігаємо тенденцію, коли «карлики» підтягуються до «монстрів». І на цьому мундіалі бачимо, що маленькі країни нарешті наздогнали фаворитів. Іспанці поступилися дорогою в плей-оф чилійцям, англійці - костариканцям. Гранди не усвідомили, що їхні суперники теж навчилися грати у футбол.

В Іспанії невдало провели ротацію складу і допустили достатньо кадрових прорахунків. Збірна Англії має гучне ім'я, але вже давно не показує хорошу гру. Англійські клуби та англійська збірна - небо і земля. У Португалії вся гра будується через Кріштіану Роналду. Його грамотно накривали - команди немає. Один у полі не воїн. На мундіалі перемагають команди, а не окремі футболісти.

Я думаю, що фіаско іспанської збірної до певної міри випадкове. Ця збірна зробить відповідні висновки, залучить молодь і вже на Євро-2016 скаже своє слово. До речі, іспанці не звільнили Дель Боске. Це означає, що йому довірили створення нової, боєздатної команди, - заявив Буряк в інтерв'ю газеті «Експрес».