Експерт телеканалів «Футбол 1» і «Футбол 2», колишній гравець збірної України Олександр Головко в ефірі програми «Оле, Мундіаль!» Прокоментував гру Південна Корея - Бельгія, і в черговий раз відзначив високий рівень тренера «червоних дияволів» Марка Вільмотса.
«За результатами першого кола Вільмотсу потрібно поставити пам'ятник, адже всі заміни спрацювали. Три гри і три результативні заміни. На цей раз вистрілив Ян Вертонген. Добре, що у наставника бельгійців є такий козир, як Оріджа, адже після його удару забили гол.
Взагалі, чудово, що у Бельгії така довга лава запасних. Вільмотс використовує 14-15 гравців, які повністю рівноцінні. Щоб не говорили про їх неяскраву гру, але з нею вони можуть прийти далеко. Так, вони знову забивають в кінці, але не питання коли, головне - забивають. Нарешті, Бельгія виходить з групи з максимальним результатом».