Нападник збірної Уругваю Луїс Суарес у своєму поясненні перед дисциплінарним комітетом ФІФА заявив, що ненавмисно вкусив захисника збірної Італії Джорджо К'єлліні.
«Все сталося абсолютно не так, як ви це описали. Укус не був умисним. В результаті єдиноборства я втратив рівновагу і впав на свого опонента.
У цей момент я ударився обличчям об нього, в результаті чого у мене утворився синець на щоці і заболіли зуби», - наводить заяву Суареса The Republic з посиланням на Associated Press.
Проте, комітет з 7 чоловік визнав, що укус К'єлліні був навмисний і здійснений без провокацій з боку італійця.
Нагадаємо, що Суарес був дискваліфікований на 9 матчів збірної Уругваю і відсторонений від футбольної діяльності на 4 місяці.