«Думаю, була гарна робота, тренування під хорошими навантаженнями. У нас тут хороший комплекс, де є все для хорошого відновлення. Відмінно працює і медперсонал, так що до тренувань ми підходимо у хорошому стані. А взагалі, тиждень пройшов якось непомітно. Можливо, тому що ми проводимо збір вдома, на тренування приходить багато вболівальників. На позитиві навантаження переносяться добре. Ще недавно я грав у Львові за «Карпати». У цих краях багато родичів, знайомих, людей, які добре ставляться. Звичайно, приємно, що підтримують. Звідси рукою подати до будинку, де я народився, так що дуже приємно проводити тут збір».