Нігерійський нападник київського «Динамо» Браун Ідейє пропустить перший збір «біло-синіх» у зв'язу з інфекційним захворюванням.
Отже, до збору доєдналися практично всі викликані на нього гравці.
Нагадаємо, у першому зборі участь не брали гравці, викликані у складі національних збірних своїх країн на чемпіонаті світу (Джермейн Ленс, Мігель, Домагой Віда, Огнєн Вукоєвич), а також травмований Євген Хачеріді.
Також не братиме участь у зборі Браун Ідейє – через інфекційне захворювання. Термін реабілітації Брауна завершиться 5 липня, тож у другому зборі він матиме змогу взяти участь.