Денис Бойко: «Велике спасибі «Динамо»! Для мене настав час змін»

Динамо Київ 29 Червня, 08:58 900
Денис Бойко: «Велике спасибі «Динамо»! Для мене настав час змін»    | 19-27
Екс-голкіпер київського «Динамо» Денис Бойко прокоментував свій перехід в дніпропетровський «Дніпро».

«Я дуже радий. За проведений в оренді рік я повністю освоївся в колективі, плюс ми домоглися дуже доброго результату. І добре, що моє бажання і бажання клубу збіглися.

Крім того, я вважаю за необхідне подякувати київське «Динамо», в структурі якого перебував з семи років. Ця команда дала мені шлях у великий футбол, допомогла відбутися як футболісту і як особистості. Велике спасибі президентові клубу Ігорю Суркісу за його підтримку, розуміння і терпіння у багатьох ситуаціях по відношенню до мене.

Окреме спасибі хочу сказати всім тренерам воротарів, з якими я працював протягом усього часу: Олександру Миколайовичу Морозу, В'ячеславу Павловичу Богоделову і, звичайно ж, Михайлу Леонідовичу Михайлову, який більше за всіх допомагав і підтримував мене. В принципі, це відноситься до всіх тренерів. Величезне спасибі, що витрачали свої емоції, нерви на мене, намагалися навчити і футбольним, і життєвим моментам. Мені дуже приємно було працювати з кожним з них. Кожен привніс в моє життя і футбольні якості щось корисне, цікаве, нове, хороше. Вдячний всім іншим тренерам, персоналу, обслуговуючому персоналу клубу - всім людям, які відносяться до київського «Динамо».

Зараз, мабуть, настав час змін, і я щасливий, що підписав контракт з «Дніпром». Це для мене на даний момент великий крок вперед. «Дніпро» - команда топ-рівня, яка бере участь в єврокубках і бореться за чемпіонство. Це підтвердив і останній сезон, коли ми до останнього намагалися виграти золоті медалі. Величезне спасибі уболівальникам, які зрозуміли мене на початку чемпіонату і підтримували на протязі всього сезону, допомагаючи в матчах і в житті.

Спасибі всьому колективу «Дніпра», всім працівникам клубу - я дуже радий продовжувати з ними працювати і перебувати в одній команді», - сказав Бойко офіційному сайту «Дніпра».

Нагадаємо, в минулому сезоні голкіпер виступав у цій команді на правах оренди, а сейсас підписав з дніпропетровцями вже повноцінний контракт за схемою «3+2».