Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський в соціальній мережі Instagram поділився фото з вболівальниками, котрі вивісили банер з «привітом» для Путіна.
«Вболівальники, які приїхали нас підтримати на матч з ФК «Шкандербеу» з Албанії вивішують банер», - пише Шовковський під фото.


