Футболісти збірної Греції відмовились від преміальних за вихід в 1/8 фіналу ЧС

Світовий футбол 29 Червня, 17:33 684
Футболісти збірної Греції відмовились від преміальних за вихід в 1/8 фіналу ЧС    | 19-27
Гравці звернулись до прем'єр-міністра країни з проханням вкласти ці кошти в розвиток футбольної бази національної команди.

Гравці звернулись до прем'єр-міністра країни з проханням вкласти ці кошти в розвиток футбольної бази національної команди.

Ріо-де-Жанейро, 29 червня, itar-tass.com.

Гравці збірної Греції з футболу відмовилися від преміальних за вихід у 1/8 фіналу чемпіонату світу в Бразилії на користь будівництва спортивної бази на батьківщині. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Футболісти звернулися до прем'єр-міністра Греції Антонісу Самарасу з проханням вкласти гроші в розвиток футбольної бази національної команди.

«Нам не потрібні додаткові бонуси або гроші, - йдеться в повідомленні. - Ми граємо за Грецію і за її народ. Ми багато не просимо і хочемо, щоб ви оцінили наші зусилля та створили спортивний центр, який став би домом для національної команди».
Матч 1/8 фіналу між збірними Коста-Ріки і Греції пройде в ніч на 30 червня мск в Ресіфі.