ДЮФЛУ (U-16). 1-й тур. «Динамо» - ФК «Львів» - 7:0

Динамо Київ 29 Червня, 18:38 682
ДЮФЛУ (U-16). 1-й тур. «Динамо» - ФК «Львів» - 7:0   | 19-27
29-го червня у Володимирі-Волинському та Нововолинську стартував фінальний турнір Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед шістнадцятирічних футболістів.

Динамівці під керівництвом Юрія Дмитруліна та Артема Яшкіна свій перший матч провели у Нововолинську проти ФК «Львів».

У день гри динамівці прибули на стадіон за годину п’ятнадцять хвилин до стартового свистка, тому ще встигли подивитися другий тайм паралельного матчу нашої групи «Металург» (Запоріжжя) – «Карпати» (Львів). Відзначимо, що запоріжці, які грали у меншості з хвилини 15-ї першого тайму, поступилися 1:2.

Команди цієї вікової групи грали два тайма по 40 хвилин.

Лише чотири оберти секундної стрілки знадобилося підопічним Юрія Дмитруліна та Артема Яшкіна, щоб втілити стартову активність у забитий м’яч. Данило Лісовий, отримавши пас майже в серединіі поля трохи правіше центру, обіграв двох чи трьох суперників та прострілив в центр, де Олександр Шарило чудово зіграв на випередження, замкнувши передачу партнера.

У наступні хвилини ініціативою продовжували володіти номінальні господарі – кияни. Хоча і львівяни огризалися досить гостро: Мирославу Мазуру час від часу доводилося вибивати м’яч на кутовий чи здобувати аут, щоб ліквідувати загрозу.

Щоб запобігти зайвій нервозності, у середині тайму динамівці закріпили свою перевагу – це Шарило оформив дубль, скориставшись подачею Артема Козака та влучно пробивши з середини шрафного майданчику. Не пройшло і двох хвилин, як красивий дальній удар вийшов у лівого захисника Владислава Дубинчака після пасу Шарило – м’яч полетів по замислуватій траекторії та застав зненацька воротаря. Зразу ж, динамівець, який, здалося, і сам не повірив, як йому таке вдалося, опинився у дружньому колі партнерів, які привітали його з досягненням.

У першому таймі були ще небезпечні удари Мочуляка, Лісового, Нелюбіна, Косовського та з ними впорався воротар. До свистка на перерву ще раз встиг відзначитися Шарило, оформивши хет-трик. Лісовий вивів його майже один на один з голкіпером та Олександр без труднощів його перекинув.

Другий тайм також пройшов під диктовку динамівців, щоправда, діяти вони могли вже по рахунку. Регулярно воротам загрожували Лісовий, Козак та Косовський. Одного разу господарі дуже добре виконали штрафний, призначений на лівому фланзі, поблизу бокової лінії штрафного майданчику. Напевне, це була награна комбінація: Косовський пробіг, Козак покотив м’яч Мочуляку, той подав від лінії воріт, і Ярмоленку не вистачило зовсім трішки, щоб замкнути дльню штангу.

Та оскільки в цьому матчі наша команда забивала голи на будь-який смак, своїм шансом вирішив скористатися Козак, який з району лівого кута воротарського майданчику переправив м’яч точно у дальній кут. Ну а фінальну крапку поставив Терещенко, який, спочатку отримавши пас від Лісового на лівому краю штрафного майданчику, зблизився з воротарем, перехирив його та відправив м’яч низом точно у дальній кут. А вже у компенсований час з кількох метрів замкнув дальню штангу після передачі справа Косовського , встановивши остаточний рахунок 7:0.

Нагадаємо, свій наступний поєдинок «Динамо» U-16 проведе завтра, 30-го червня, у Нововолинську проти запорізького «Металургу». Початок о 18.00.

ДЮФЛУ (U-16). Фінальний турнір. Група «А». 1-й тур

29.06.2014. Нововолинськ, стадіон «Шахтар». 500 глядачів

«Динамо» – ФК «Львів» – 7:0 (4:0)

«Динамо»: 1. Кобель (30. Санжаревський, 63), 8. Бабан (7. Ярмоленко, 41), 3. Єдинак, 16. Мазур, 4. Дубинчак (13. Апостолюк, 53), 18. Нелюбін (17. Корчебний, 50), 9. Косовський, 15. Козак (5. Смирний, 59), 19. Мочуляк, 11. Шарило (22. Терещенко, 41), 10. Лісовий (20. Винниченко, 63).

Голи: Шарило (4, 19, 37), Дубинчак (21), Козак (58), Терещенко (73, 90+2).