Головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний поділився подробицями підготовки команди до нового сезону.
«Події, які зараз в країні відбиваються на нашому футболі, - цитує Грозного офіційний сайт «Говерли». - Досі остаточно не сформована кількість команд: не всі клуби надали гарантії, є політична складова через окупацію Криму. За останньою інформацією «Севастополь» через рішення власника не виступатиме в Прем’єр-лізі. Непогано б було, якби зараз Вадим Новинський разом з Нестором Шуфричем об’єднали свої зусилля й спільно фінансували нашу «Говерлу». Але нині істина така, що якби родина Шуфричів не вкладала б кошти в футбол, то професійного футболу на Закарпатті не було б. Звісно, зараз у нас є чимало проблем, але незважаючи на негаразди, нам потрібно готуватися до чемпіонату, до якого залишилося вже менше місяця. Так, у нас зменшився бюджет у два рази, можливо, розташування клубу полишить група гравців, але зменшення фінансування не має торкнутися наших дитячо-юнацких команд».