Головний тренер команди Хон Мен Бо приніс свої вибачення за незадовільний результат - одне очко в трьох матчах. У той же час він ще не визначився, чи варто продовжувати роботу з командою.
Нагадаємо, що корейці виступали в одній групі зі збірною Росії. Росіяни набрали на одне очко більше і теж не зуміли вийти з групи.