Австрійський збір динамівців. День 12-й: функціональна робота та витривалість

Динамо Київ 1 Липня, 10:29 824
Австрійський збір динамівців. День 12-й: функціональна робота та витривалість   | 19-27
Після матчу проти албанського «Шкендербеу» на гравців очікував другий на цьому зборі напіввихідний.

Після матчу проти албанського «Шкендербеу», у якому київське «Динамо» здобуло перемогу із рахунком 4:2, на гравців очікував другий на цьому зборі напіввихідний.

На згадку про матчі, проведені у Йєнбаху, київське «Динамо» залишило стадіонові «Йєнбах Штадіон» та місцевому футбольному клубові сувенір. Відтепер на одній зі стін у підтрибунному приміщенні стадіону, поруч із футболками інших видатних команд, які грали тут, на самому почесному місці буде красуватися футболка з автографами гравців київського «Динамо».

На понеділок для більшої частини гравців було заплановане одне тренування. Воно проходило у гімнастичному залі, і його хід контролював увесь тренерський штаб «Динамо». Гравцям було запропоновано виконати вправи на розвиток м’язів-стабілізаторів. Ці групи м’язів є надзвичайно важливими для футболістів, адже вони відповідають за рівновагу, положення тіла. Розвиток цих м’язів направлений на те, аби попередити травматизм.

Більше відведеного часу, вже по завершенні заняття, залишався у залі Євген Селін, який під наглядом Віталія Кулиби виконав кілька додаткових вправ, за що почув похвальні слова від Сергія Реброва.

Потім настав вільний час, який більшість гравців присвятили активному відпочинку. Здебільшого динамівці провели його на тенісних кортах. На одному корті футбольним м’ячем у тенісбол грали Ярмоленко, Сидорчук, Цуріков та Рибка, у той час як поруч на іншому у справжній теніс два на два змагались Кравець, Безус, Макаренко та Рибалка. Вирішивши питання щодо планування тренувань, до них долучився і Сергій Ребров.

Ввечері у понеділок все ж було заняття на тренувальному полі, проте у ньому брали участь не всі гравці, а лише ті, що прибули на збір пізніше або пропустили декілька тренувань через ушкодження чи недомагання, тобто виконали менший обсяг роботи на цей момент, а також ті, хто відчуває у собі додаткові сили і бажання ще більше розвинутися функціонально.

Тренування в основному було спрямоване на функціональну роботу та витривалість. Загалом у ньому взяли участь семеро гравців – Мбокані, Беланда, Драгович, Гусєв, Безус, Макаренко та Аруна.

Нагадаємо, окрім нього у завершальній частині першого збору з викликаних гравців не братиме участь також Браун Ідейє.

У вівторок та середу динамівці проведуть два насичених тренувальних дні – по два заняття у кожен з них. У четвер в італійському місті Штерцинг «Динамо» зіграє контрольний матч проти празької «Спарти», після якого перший збір для нашої команди буде завершено.