Депутат Держдуми запропонував Капелло повернути гроші і піти у відставку

Світовий футбол 1 Липня, 11:49 1014
Депутат Держдуми запропонував Капелло повернути гроші і піти у відставку       | 19-27
Депутат Держдуми від «Справедливої ​​Росії» закликав головного тренера збірної Росії з футболу Фабіо Капелло добровільно розірвати контракт і повернути половину гонорару за роботу.

Депутат Держдуми від «Справедливої ​​Росії» Олег Пахолков закликав головного тренера збірної Росії з футболу Фабіо Капелло добровільно розірвати контракт і повернути половину гонорару за роботу.

«Дон Фабіо, ви самий високооплачуваний тренер в світі, і ви вже отримали за програш російської збірної 800 млн рублів. Я б сказав, за ганебний програш. Ви знали, що буде програш, і ще до чемпіонату наполягли на продовженні контракту ще на чотири роки і ще на 1,5 млрд рублів ... Знаєте, що я скажу від імені російських уболівальників? Поверніть гроші, хоча б половину, порвіте контракт і їдьте додому», - цитує Пахолков interfax.ru.

Зекономлені кошти депутат запропонував витратити на дитячі футбольні команди.

За його словами, фракція «Справедлива Росія» також вважає за необхідне обмежити ліміт на легіонерів трьома гравцями в полі. «Нехай ростять своїх і шукають наших футболістів в Рязані, а не в Нігерії», - сказав він.

Він порівняв нинішніх російських футболістів з радянськими гравцями. «Збірна СРСР була збірною богатирів, а російська збірна - це збірна карликів», - стверджував депутат. Він нагадав, що південнокорейські футболісти виявилися на 5 см вище і на 3 кг важче російських гравців.