ДЮФЛУ (U-17). «ДЮСШ-11 Чорноморець» (Одеса) – «Динамо» – 0:2

Динамо Київ 1 Липня, 13:01 1032
ДЮФЛУ (U-17). «ДЮСШ-11 Чорноморець» (Одеса) – «Динамо» – 0:2  | 19-27
30 червня «Динамо» провело другий матч у рамках фінального турніру Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед футболістів 1997 р.н. та молодше.

Після важкої перемоги над львівськими «Карпатами» у першому турі (3:2), підопічні Олега Венглинського впевнено розібралися з «ДЮСШ-11 Чорноморець».

Забивши в кожному з таймів по одному голу, «біло-сині» святкували підсумкову перемогу – 2:0.

Таким чином, після двох турів «Динамо» зі 100-відсотковим показником одноосібно очолило турнірну таблицю. Для того, щоб залишитися на першому місці, «біло-синім» в останньому турі, який відбудеться у середу, 2 липня, достатньо не програти столичному «Атлету».

Фінальний турнір ДЮФЛУ U-17. 2 тур

«ДЮСШ-11 Чорноморець» (Одеса) – «Динамо» – 0:2 (0:1)

«Динамо»: Фастов, Демиденко, Чоботенко, Тимчик (Меть, 64), Воробець, Саків, Тарануха (Костишин, 57), Шепелєв (Сотник, 60), Лапа (Заїкін, 30; Масалов, 49), Михайличенко, Щебетун (Попович, 76).

Голи: Щебетун (39), Костишин (61).

Турнірна таблиця. Група «А»

У паралельній групі після двох турів лідирують львівські «УФК-Карпати» (6 очок), на другому місці донецький «Шахтар» (3 очки), третє-четверте місце поділяють столичний РВУФК та дніпропетровський «Дніпро» (по 1 очку).

Нагадаємо, що дві путівки до фіналу у даній віковій групі будуть розіграні за підсумками півфінальних матчів, куди вийдуть по дві найкращі команди від кожної групи.