Офіційний сайт полтавчан повідомляє про поповненя команди 26-річним півзахисником Андрієм Ткачуком, який виступав за «Карпати», та 31-річним екс-нападником сімферопольської «Таврії» та київського «Арсеналу» Олександром Ковпаком.
Обидва виконавці були пріоритетними цілями тренерського штабу Василя Сачко в період літнього міжсезоння. Переговори з футболістами і їх менеджерами пройшли максимально делікатно і швидко, внаслідок чого сторони без зволікань визначили умови особистих контрактів новобранців «Ворскли».
Ткачук підписав повноцінну дворічну угода, а Ковпака влаштувала схема контракту «1+1». Вже з сьогоднішнього дня обидва футболісти можуть отримувати екіпіровку нового клубу і приступати до повноцінної роботи в складі «Ворскли».