Визначився господар матчу за Інтер Суперкубок України

Динамо Київ 2 Липня, 10:28 2428
Визначився господар матчу за Інтер Суперкубок України  | 19-27
В офісі Прем’єр-ліги відбулось жеребкування на роль господаря матчу за Інтер Суперкубок України.

Ним став донецький «Шахтар».

Серед переваг номінального господаря – право обрання роздягалень, лави для тренерів та запасних, а також колір форми.

Нагадаємо, що матч за Інтер Суперкубок України між командами «Шахтар» та «Динамо» відбудеться 22 липня у Львові на стадіоні «Арена Львів».