Святослав Сирота: «Найголовнішим має стояти питання збільшення клубів першої та другої ліг»

Футбол України 2 Липня, 11:06 554
Святослав Сирота: «Найголовнішим має стояти питання збільшення клубів першої та другої ліг»   | 19-27
Колишній президент ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поділився думками з приводу майбутнього цієї організації після обрання на пост президента Ліги Сергія Макарова.

Колишній президент ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поділився думками з приводу майбутнього цієї організації після обрання на пост президента Ліги Сергія Макарова.

«Сьогодні новий президент ПФЛ взяв курс на поступове перетворення ліги в комітет з проведення змагань. Правильно це чи ні - не збираюся обговорювати. Ліга ще за її попереднього керівника переїхала з Музейного провулку в набагато більш скромне приміщення. Зараз Ліга взагалі відмовляється від нього і переїжджає в Будинок футболу.

Я думаю, що підуть багато, замість кого можна за сумісництвом використовувати фахівців ФФУ. Наприклад, бухгалтерія, юридичний комітет, управління справами. Можливо, хтось ще. Після переїзду в Будинок Футболу зміст даних фахівців буде недоцільним. Більше того, як сказав Макаров, вже наприкінці вересня посаду президента буде скасовано.

Таким чином, сьогодні Ліга зробила перші кроки до свого переформатування до Комітету з проведення змагань першої та другої ліг.

Я ж вважаю, що найголовнішим має стояти питання збільшення клубів першої та другої ліг. Створення умов для бізнесменів середнього і дрібного бізнесу, які зацікавлять їх інвестувати у футбольні клуби. І це, без сумнівів, ключова тема, якою повинна займатися сьогодні Ліга. Але після того, як Ліга трансформується в простий комітет, цим зможе займатися тільки президент ФФУ - статус керівника Ліги значно впаде і навряд чи до його думки будуть прислухатися».