«Сьогодні ми проводимо вже десятий матч. Взагалі, проведемо ще до 50-ти, проїдемо всю Україну, тому що ціль одна – об’єднання нашої країни та людей. Ми грали матчі пам’яті «Небесної сотні» в тих містах, звідки ці хлопці родом. Люди відносяться до цього схвально, приходять на матчі, переживають разом з нами. В свою чергу: ми зобов’язані це зробити, тому що в країні така ситуація і люди в такому стані…
Тому ми повинні об’єднати людей, виступаючи за єдину Україну. В недалекому майбутньому, я думаю, зіграємо в Криму».