Святослав Сирота: «Якщо Рибалка не гратиме в «Динамо», тоді йому треба йти»

Динамо Київ 3 Липня, 08:09 763
Святослав Сирота: «Якщо Рибалка не гратиме в «Динамо», тоді йому треба йти»   | 19-27
Екс-воротар київського «Динамо» та дніпропетровського «Дніпра» Святослав Сирота поділився думкою про перспективи півзахисника «біло-блакитних» Сергія Рибалки.

- «Вважаю Рибалку прекрасним гравцем. Але місце у складі визначає тільки тренер. Якщо Сергій не буде грати, тоді йому треба йти. В оренду або повністю. Але це буде зрозуміло тільки після перших 3-5 турів. Хоча навіть якщо він відразу і не буде грати, то чемпіонат довгий - треба битися за місце. Конкуренція підвищує клас гравця. Головне, щоб не опускалися руки. Але я вірю, що Рибалка буде в основі київського клубу», - цитує Сироту football-transfers.info