«Не буду оригінальним: у всі часи тренер був, є і буде відповідальним за результат. Ми не вийшли з найслабшої групи на чемпіонаті. Цьому складу збірної Росії під силу було зайняти в ній перше місце. І дійти до чвертьфіналу. Команда була добре готова функціонально. Але тактика, психологія, вибір складу ... Тут прорахунки тренерського штабу дійсно очевидні», цитує Газаєва sport-express.ru.
Валерій Газзаєв: «Росія не вийшла з найслабшої групи на ЧС-2014»
Колишній наставник київського «Динамо» Валерій Газзаєв розкритикував наставника збірної Росії Фабіо Капелло за провал команди на ЧС-2014.