«Динамо» - «Нефтчі»: 2:2. ВІДЕО. ФОТО

Динамо Київ 3 Липня, 12:40 4516
«Динамо» - «Нефтчі»: 2:2. ВІДЕО. ФОТО      | 19-27
Останнім суперником динамівців на першому австрійському зборі став азербайджанський «Нефтчі», що замінив в останній момент празьку «Спарту».

Перший тайм активно розпочали обидві команди, проте київські динамівці «взяли гору», що й втілилося в два забиті м'ячі. Першим відзначився Сергій Рибалка. 1:0

За чотири хвилини після цього «Динамо» знову забило - відзначився Андрій Ярмоленко, а ще через п'ятьхвилин - пропустили. Після масованої атаки «Нефтчі», та рикошету від Нфора м'яч пірнув у ворота киян. 2:1

За такого рахунку команди й пішли на перерву.

Другий тайм стартував голом від «Нефтчі» - на 51-ій хвилині Нфор зрівнює рахунок. 2:2
Протягом другої 45-ти хвилинки кияни більше володіли м'ячем, гостріше атакували, проте змінити хід матчу не змогли. В принципі, як і суперник, який відповідав поодинокими, проте небезпечними контрвипадами. В результаті - 2:2.

Статистика матчу:

Фото з матчу:

*при написанні звіту використано матеріали з офіційного сайту «Динамо» Київ.