Курченко пояснив причини купівлі «Металіста»

Футбол України 3 Липня, 13:40 1142
Курченко пояснив причини купівлі «Металіста»     | 19-27
Сергій Курченко розповів про те, як це - бути президентом харківського футбольного клубу «Металіст»

.

«Ти розумієш, що тобі потрібен футбольний клуб, як тільки у тебе з'являється можливість його купити. Ось і я дізнавшись, що продається харківський «Металіст»-команда за яку я вболівав з дитинства, - я зрозумів, що другого такого шансу може не бути. Команди хоча б з першої десятки національної першості змінюють власників досить рідко. Правда, перед покупкою важливо розуміти в принципі, навіщо тобі взагалі потрібен клуб. Я ніколи не приховував, що для мене це не тільки пристрасть до футболу і можливість підтримати своїх, але ще і можливість налагоджувати бізнес-контакти. Ділового партнера приємно запросити на матч власної команди, ну а з кимось з потенційних партнерів можна неформально поспілкуватися, випадково зустрівшись у VIP-ложі стадіону», - цитує Сергія Курченка kurchenko.com

«Та й мрії повинні ж збуватися. І це не та мрія, що виникає під час комп'ютерних ігор. Підозрюю, що кожен, хто грав в Footbal Manager, вважає, що став би кращим президентом футбольного клубу, ніж я чи Ахметов з Гінером. Дуже може бути, але є одна заковичка - ті, хто витрачає весь свій час на футбольні симулятори, президентами футбольних клубів чомусь ніколи не стають. А стають ті, хто хоче по-справжньому зрозуміти, що таке футбол.

Може мені й стало б нагоді футбольне минуле, або диплом інституту фізкультури, але, насправді важливо просто знати який футбол ти хочеш бачити у виконанні твоєї команди. Мені б хотілося, щоб «Металіст» грав у красивий, атакуючий футбол. Щоб переконатися в тому, що саме так тепер і грає харківський клуб, моєї кваліфікації цілком вистачає: я хлопцями задоволений».