Сергій Ребров: «Ми виконали всю заплановану на збір роботу»

Динамо Київ 3 Липня, 14:50 1590
Сергій Ребров: «Ми виконали всю заплановану на збір роботу»    | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» прокоментував гру з «Нефтчі» і підвів підсумки тренувального збору.

- Сергій Станіславович, «Нефтчі» виявився найсильнішим суперником серед усіх на цьому зборі?

- Кожен суперник сильний. Я бачив десь заголовок, що «Динамо» «не без зусиль» обіграло якусь команду. А що, зараз можна без зусиль взагалі якусь команду обіграти? Для будь-якої команди, яка виходить на поле проти «Динамо», це можливість довести свій рівень, проявити себе в матчі з хорошим суперником.

Та й для нас те ж саме. «Нефтчі» готується до кваліфікації Ліги Європи. Вони починають 17-го числа, тому вони зараз вже награвали основний склад. У нас були інші цілі, і я думаю, що всі хлопці впоралися. Так, були помилки в обороні. Але ж ми і проводимо ігри для того, щоб виправляти ці помилки і щоб вони не повторилися в сезоні.

- У другому таймі «Динамо» могло забити два, а то і три вирішальних гола...

- Так, могли, але не забили... Головне що є бажання, створюємо моменти. Сподіваюся, будемо їх реалізовувати.

- Стартовий склад на сьогоднішню гру – це ті, хто проявив себе краще за підсумками збору?

- Грали більш досвідчені хлопці. Хто буде у стартовому складі на сезон – подивимося, ще достатньо часу, щоб проявити себе.

- Чи всі завдання, поставлені на цей збір, виконані?

- Я радий, що тренувальний процес не зірвався, і майже всі хлопці пройшли збір без травм. На жаль, крім Дениса Гармаша, який випав на місяць. Але його, слава Богу, успішно прооперували. Сподіваюся, що він скоро видужає і допоможе нам.

Як ви бачили, погодні умови нам трошки завадили, але абсолютно не глобально. Ми виконали всю роботу, яку запланували.

- Чи плануєте ви залучити молодих гравців і на другий збір?

- Звичайно, молоді гравці поїдуть і на другий збір.

- Чи збираєтеся ви робити якісь зміни у тренувальній програмі, спираючись на оцінки рівня навантаження, які проставляють гравці після кожного тренування?

- Нам важливо знати думку наших футболістів з приводу навантаження на тренуваннях, і чи сходиться вона з нашою думкою. Навряд чи це якось вплине на подальше планування тренувального процесу, але нам цікаво, як футболісти оцінюють отримане навантаження.

- Ви вже побачили основну обойму гравців, чи потрібні в команді нові гравці?

- Можливо. Зараз прилетимо в Київ, зустрінемося і поговоримо з Ігорем Михайловичем, будемо вирішувати ці питання.

- Ходять чутки про перехід Вукоєвича в один із турецьких клубів. Що ви можете сказати з цього приводу?

- Та ви почитайте, що зараз пишуть – практично кожен футболіст київського «Динамо» нібито переходить в якийсь клуб. Що ж мені усі чутки коментувати?!