Офіційно. У наступному сезоні в УПЛ буде 14 команд (Оновлено)

Динамо Київ 3 Липня, 16:24 2694
Офіційно. У наступному сезоні в УПЛ буде 14 команд (Оновлено)   | 19-27
Про це повідомив глава атестаційного комітету Ігор Гатауллін на виконкомі ФФУ.

Незважаючи на всі наміри власників клубів Прем'єр-ліги залишити у вищому дивізіоні 16 команд, ФФУ таки взяла верх - в наступному сезоні звання чемпіона України розіграють лише 14 клубів.

Формат залишається колишнім (всі клуби грають у два кола вдома і в гостях), при цьому паралельно з турніром перших команд стартує і чемпіонат дублерів. Як і планувалося, змагання у Прем'єр-лізі розпочнуться 26 липня. Правда, до календаря руки у функціонерів поки не дійшли.

Щоб компенсувати зменшення кількості матчів у чемпіонаті, у ФФУ хочуть трохи переформатувати Кубок України: на стадіях турніру планується проводити по два поєдинки (вдома і в гостях), а не по одному.

А от з чемпіонатом команд U-19 питання залишається відкритим. Формат даного турніру поки обговорюється, також є ідея об'єднати ці команди з клубами другої ліги.