Останнім часом футбольні агенти стали проявляти зайву активність відносно півзахисника київського «Динамо» Огнєна Вукоєвича. Однак сам футболіст зовсім не горить бажанням покинути столицю України.
«Я задоволений увагою до моєї персони з боку всіляких скаутів різних клубів, але повинен їх розчарувати. Рік, що залишився за контрактом я хочу провести в складі київського «Динамо». Клуб очолив новий головний тренер. У команді панує дружня, згуртована обстановка, яка, я впевнений, буде сприяти досягненню поставлених цілей. Особисто я дуже хотів би принести максимальну користь клубу, який дійсно став для мене рідним і знову виграти у складі київського «Динамо» чемпіонат України! Я мрію про це і впевнений, що ми доб'ємося цього!».