Про це розповів член Виконкому ФФУ Ігор Гатауллін. За його словами, всі три клуби напрочуд швидко розібралися зі своїми проблемами, і тепер вони точно отримають атестат.
Правда, «Говерла» так і не змогла позбутися всіх боргів перед персоналом. Однак ужгородці вирішили головне питання - розрахувалися по заборгованостях, які були оскаржені в Спортивному арбітражному суді Лозанни.
Максим Сухенко