Агентство Adnkronos стверджує, що під час зустрічі з прем'єр-міністром Італії Маттео Ренці президент «Мілана» Сільвіо Берлусконі поскаржився на те, що більше не буде мати можливості продати гравця.
«Крім Італії, я втратив ще щось під час чемпіонату світу. Я збирався продати Балотеллі в один з клубів АПЛ, але після цього чемпіонату світу хто тепер захоче його купувати?», - сказав Берлусконі.
Також Сільвіво Берлусконі запевнив, що він не буде продавати Де Шільо.
Нагадаємо, Балотеллі міг перейти в «Арсенал» ще до початку ЧС-2014, але інтерес з боку канонірів, здається, зменшився.