Севідов: З "Динамо" будемо битися так, як билися з "Шахтарем"

Динамо Київ 22 Вересня, 08:54 824
Севідов: З Динамо будемо битися так, як билися з Шахтарем | 19-27
Головний тренер львівських "Карпат" Олександр Севідов поділився очікуваннями від матчу 10-го туру УПЛ проти київського "Динамо".

 

"В останніх іграх київське "Динамо" створює суперникам досить багато проблем. Вони, на мій погляд, на рівних грали і з "Дніпром", і з "Металістом", і ні в чому не поступалися, а навіть перевершували "Генк". Але така доля, такий футбол.

Те, що вони програли, не означає, що "Динамо" зараз настільки слабке і будь-який суперник може сюди приїхати, їх обіграти. Нам після гри з "Шахтарем" буде важче - до нас будуть серйозніше ставитися. Але це не говорить про те, що ми складемо лапки. Будемо битися, як билися з "Шахтарем", - сказав Севідов.