Олексій Хобленко повернувся в «Динамо-2»

Динамо Київ 4 Липня, 12:58 755
Олексій Хобленко повернувся в «Динамо-2»  | 19-27
Друга київська команда продовжує готуватися до нового чемпіонату.

Нещодавно клуб, який минулого сезону ледь врятувався від вильоту у другу лігу, отримав посилення. Йдеться про Олексія Хобленко, який останній сезон на правах оренди виступав у складі ФК «Полтава».

«Коли я приїхав до столиці, Олександр Хацкевич сказав, що я залишаюся в Києві і на мене тут розраховують. Важливо мені зараз грати і забивати. У мене буде шанс, який потрібно використовувати. У Полтаві мені пощастило працювати з хорошими тренерами, які багато мені дали в розумінні футболу, що допомагає рости далі», - цитує Олексія Хобленка ua-football.com

Хобленко перейшов в «Полтаву» в останні дні літа минулого року, і за короткий час встиг забронювати за собою місце в стартовому складі команди. Протягом сезону форвард взяв участь в 18 матчах, в яких відзначився 4 забитими м'ячами.