Нещодавно клуб, який минулого сезону ледь врятувався від вильоту у другу лігу, отримав посилення. Йдеться про Олексія Хобленко, який останній сезон на правах оренди виступав у складі ФК «Полтава».
«Коли я приїхав до столиці, Олександр Хацкевич сказав, що я залишаюся в Києві і на мене тут розраховують. Важливо мені зараз грати і забивати. У мене буде шанс, який потрібно використовувати. У Полтаві мені пощастило працювати з хорошими тренерами, які багато мені дали в розумінні футболу, що допомагає рости далі», - цитує Олексія Хобленка ua-football.com
Хобленко перейшов в «Полтаву» в останні дні літа минулого року, і за короткий час встиг забронювати за собою місце в стартовому складі команди. Протягом сезону форвард взяв участь в 18 матчах, в яких відзначився 4 забитими м'ячами.