Донецький «Шахтар» поповнився ще одним сильним виконавцем.
Як повідомляє офіційний сайт гірників, донецький клуб підписав контракт з Марлосом Ромеро Бонфімом, який раніше виступав за харківський «Металіст». Угоду з бразильським півзахисником розраховано на 5 років.
Нагадаємо, що Марлос став гравцем «Металіста» у січні 2012, перейшовши з бразильського «Сан-Паулу» .