Давід Луїс: «Дуже прикро, що Неймар вибув»

Світовий футбол 5 Липня, 06:40 882
Давід Луїс: «Дуже прикро, що Неймар вибув»   | 19-27
Захисник збірної Бразилії Давід Луїс прокоментував момент з травмою товариша по команді Неймара.

«Це просто мрія – вийти до наступного раунду, але прикро, що Неймар травмувався. Він відмінний хлопець, чудовий гравець та велика людина. Він дає футболу щось нове. Сподіваюсь, ми переможемо та будемо святкувати разом з ним. Неймар мені як брат і нам всім дуже прикро, що він вибув.

Чи злий я? Ні. Я не бачив відео, так що не знаю, як це все трапилось. Якщо суперник хотів спеціально нанести йому травму – це дуже прикро».