- Якщо чесно, ми про пенальті не думали, хотіли перемогти тільки в основний час. Ви бачили, хороші моменти були у Козака, Лісового, але трохи не пощастило. Може, при розіграшах стандартів не вистачило трохи концентрації. Попереджували хлопців, що з місцевою командою буде грати непросто, вони тут вже герої, у них була відчутна підтримка трибун і мотивація просто зашкалювала. Тому налаштовували хлопців не поступитися в бажанні, боротьбі. Раді, що вони прислухалися, хоча і не обійшлося без помарок. Були помилки, які не хотілося б, щоб повторилися у фіналі.
- Наприкінці першого тайму був замінений Максим Нелюбин. Наскільки серйозне у нього ушкодження?
- Він відчув біль у гомілкостопі, більш докладно буде відомо пізніше. Поки можу сказати, що у нього забій м'яких тканин. Будемо сподіватися, що до фіналу він видужає.
- Коли вийшов Ярмоленко, Бабан змістився в центр півзахисту. Ви використовуєте його і там?
- У нас є багато футболістів, які можуть «закрити» різні проблемні позиції. Це добре для команди і самих хлопців. У даному випадку необхідно було підсилити центральну лінію.
- Як визначали першу п'ятірку, яка повинна була бити пенальті?
- Ми запитали у хлопців, вони всі сказали, що готові. Хто себе почував краще і впевненіше, той і бив першим, вони самі зголосилися. А далі вже самостійно визначали черговість.
- Чи не доводилося хапатися за серце, коли справа дійшла до 10-го, 11-го пенальті?
- Ні, я був упевнений в нашому воротарі Владиславі Кобелі, знав, що він заб'є і свій пенальті потягне.