«Це був найгірший суддя, якого мені доводилося бачити за останні років 10, - наводить слова Марадони sport-express.ru з посиланням на Ole. - Його роботу можна назвати катастрофою. Родрігеса, наприклад, весь матч били по ногах, проте ніякої реакції з боку арбітра не було. Думаю, йому більше не варто займатися цією роботою».
Дієго Марадона: «Арбітр матчу Бразилія - Колумбія повинен закінчити з суддівством». ВІДЕО
Легенда аргентинського футболу Дієго Марадона розкритикував арбітра матчу 1/4 фіналу Чемпіонату світу-2014 між збірними Бразилії та Колумбії (2:1) Карлоса Веласко Карбальо.