«Після пенальті у роздягальні була вечірка. Ми всі подякували Тіму. Цей матч нас дуже об’єднав. Ми заслужили перемогу. Єдина проблема сьогодні в тому, що ми не забили», - сказав Роббен.
Також він наполягає, що не звертає уваги на те, що сказано за межами поля про його момент з пенальті у ворота Мексики:
«Багато було сказано про «дайвінг», але я втомився від усього цього. Мене «цькують» з усіх боків, але, на щастя, я все ще в формі там можу змінити хід гри на нашу користь».