Роббен: «У роздягальні була вечірка»

Світовий футбол 6 Липня, 05:33 812
Роббен: «У роздягальні була вечірка»   | 19-27
Зірка мюнхенської «Баварії» та збірної Голландії Ар’єн Роббен прокоментував перемогу над збірною Коста-Ріки.

«Після пенальті у роздягальні була вечірка. Ми всі подякували Тіму. Цей матч нас дуже об’єднав. Ми заслужили перемогу. Єдина проблема сьогодні в тому, що ми не забили», - сказав Роббен.

Також він наполягає, що не звертає уваги на те, що сказано за межами поля про його момент з пенальті у ворота Мексики:

«Багато було сказано про «дайвінг», але я втомився від усього цього. Мене «цькують» з усіх боків, але, на щастя, я все ще в формі там можу змінити хід гри на нашу користь».