Головний тренер харківського «Металіста» Ігор Рахаєв залишився задоволений посиленням своєї команди в особі захисника Айїли Юссуфа, який, нагадаємо, орендований харків'янами у київського «Динамо» до кінця цього року.
«Я залишився задоволений запрошенням в «Металіст» Юссуфа. Це хороший футболіст. Але було помітно, що він тривалий час не виступав на такому високому рівні, з ігрового ритму він іноді випадав. Упевнений, зараз, пройшовши з командою повноцінні збори, він буде виглядати краще. Ми на нього розраховуємо», - цитує інтерв'ю Рахаєва виданню «КОМАНДА» dynamo.kiev.ua.