Кейлор Навас: «Коста-Рика йде з високо піднятою головою»

Світовий футбол 6 Липня, 11:02 1005
Кейлор Навас: «Коста-Рика йде з високо піднятою головою»    | 19-27
Воротар збірної Коста-Рики Кейлор Навас залишився задоволений виступом своєї команди на ЧС-2014.

Латиноамериканці зайняли перше місце в групі з Уругваєм, Англією та Італією, в 1/8 фіналу по пенальті обіграли Грецію (1:1, пенальті - 4:3), а у вчорашньому чвертьфіналі поступилися Голландії також у серії 11-метрових ударів (0: 0, пенальті - 3:4). Навас за 5 зустрічей на турнірі пропустив всього 2 м'ячі.

«Я спустошений, - цитує Наваса sport-express.ru з посиланням на SportsMole. - Зараз у моїй голові крутиться багато думок. Думаю, ми зробили велику роботу. Програвати завжди важко, ніхто цього не любить. Але наша команда може йти з високо піднятою головою. Ми не програли жодної гри і поступилися лише в серії пенальті. Це сумно, але це життя».