Денис Костишин: «Завдання на сезон виконані на 100%»

Динамо Київ 7 Липня, 10:28 4948
Денис Костишин: «Завдання на сезон виконані на 100%»   | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» (U-17) Денис Костишин в інтерв’ю 1927.com.ua підбив підсумки виступів своєї команди та поділився очікуваннями на майбутнє.

Півзахисник київського «Динамо» (U-17) Денис Костишин в інтерв’ю 1927.com.ua підбив підсумки виступів своєї команди та поділився очікуваннями на майбутнє.

– Була дуже важка гра, в принципі у нас з «Карпатами» завжди важкі матчі виходять. Але добре, що перемогли. Ми дуже сильно хотіли цього.

– Підбий підсумки сезону. На скільки було виконано завдання тренерського штабу?

– Був дуже важкий сезон, але ми досягли максимального результату. Я вважаю, що завдання тренера було виконано на 100%, адже у нас було завдання стати чемпіонами і ми його виконали.

– Шлях від початку турніру та до самого фіналу ви пройшли дуже впевнено та без особливих труднощів. Не знайшлося команди, яка б змогла вам гідно протистояти?

– З кожною командою було дуже важко грати. Кожен суперник був по своєму сильний, але цього року «футбольний фарт» був за нами.

– Поєдинок з якою командою тобі найбільше запам’ятався, та з яким суперником було найважче грати?

– Найбільше запам'яталася перша гра в групі з «Карпатами», вона і була найважча для нас.

– З «Карпатами» ви грали у першому турі фінальної частини і також перемогли 3-2. Яка гра видалась важчою?

– Я вважаю, що обидва матчі були дуже важкими для нас. «Карпати» - сильний суперник, але удача була на нашому боці.

– Ти граєш під 10 номером. Перейняв від батька, чи просто 10 номер подобається? Можливо, це сімейна традиція Костишиних?

– Спочатку взяв я його, тому що під ним грав батько. А зараз це переросло вже в традицію, так як молодший брат теж грає під цим номером.

– З нового сезону будеш виступати за молодіжний склад - це новий рівень, більша відповідальність. Готовий до важкої праці та конкуренції?

– У футболі завжди буде присутня конкуренція і завжди потрібно тренуватися і доводити, тому я готовий до всього.

Розмовляв – Станіслав Романов