«Дніпро» покидають два гравці

Футбол України 7 Липня, 18:28 721
«Дніпро» покидають два гравці    | 19-27
Підійшов до кінця контракт «Дніпра» і півзахисника Руслана Бабенко. Сторони вирішили не продовжувати його, і тепер футболіст змушений шукати собі нову команду.

Також не буде в команді грузинського легіонера Сандро Кобахідзе.

Мирон Маркевич вирішив не брати Бабенко і Кобахідзе на другий збыр команди, а їх профайли вже зникли з офіційного сайту «Дніпра».

Зазначимо, що в літнє міжсезоння з «Дніпром» вже розпрощалися Денис Олійник, Джуліано, Уча Лобжанідзе, Денис Кулаков і Сергій Кравченко.