«Шахтар» попрощався з хорватським футболістом

Футбол України 7 Липня, 19:35 1187
«Шахтар» попрощався з хорватським футболістом   | 19-27
Завершилася співпраця ФК «Шахтар» з Едуардо.

Хорватський футболіст провів у складі «гірників» 4 роки. Залишаючи «Шахтар», нападник надіслав у клуб зворушливий лист з проханням розмістити його на офіційному сайті клубу.

«Для мене було великою честю представляти такий фантастичний клуб. Я пишаюся тим, що був частиною команди, яка за час моєї присутності чотири рази ставала чемпіоном країни. І я хотів би скористатися нагодою і подякувати людям, які відіграли особливу роль у моєму житті.

Насамперед, президента Ахметова за надані мені можливості і за віру в мій талант. Пана Луческу, який направляв мене, давав мені шанс грати і вигравати з такою чудовою групою футболістів.

Усіх моїх партнерів по команді, особливо нашого капітана Дарійо. Його дружба і постійна самовіддача на полі і поза ним будуть завжди дуже багато для мене значити.

Нарешті, найголовніше - уболівальників. Я завжди відчував і цінував вашу підтримку. Завдяки вам з першої хвилини мого дебютного матчу я відчував себе одним із членів сім'ї «Шахтаря». І за це я завжди буду вдячний.

Мені дуже сподобався мій період в Донецьку. І я бажаю тільки найкращого клубу і країні.

З теплими побажаннями,

Едуардо»

Довідка:

Усього за «Шахтар» провів 113 ігор, забив 36 м'ячів, які по турнірах розподілилися наступним чином:
Чемпіонати України - 81 гра, 24 голи
Кубок України - 13 ігор, 8 голів
Суперкубок України - 1 гра
Єврокубки - 18 ігор, 4 голи

У складі «Шахтаря» - чотириразовий чемпіон України (2011, 2012, 2013 і 2014 років), триразовий володар Кубка країни (2011, 2012 і 2013 років) і володар Суперкубка України (2012 року).