Гравець київського «Динамо» Артем Кравець в інтерв'ю каналу «Футбол 1» розповів про свої очікування від найближчих зборів, поділився враженнями від чемпіонату світу і розкрив секрет, за кого вболіває.
- Артем, як провели ці 4 дні міні-відпустки?
- Звичайно, більше відпочивав. Але це був не чистий відпочинок. Більше часу проводив з дружиною, друзями. В принципі, нічого особливого.
- Попереду другий збір, більше матчів та ігрової практики. Чого ви від нього очікуєте?
- Як сказати... Головне - чекати початку сезону. На цих зборах, напевно, буде більше ігор, більше тренувань, спрямованих саме на ігрову манеру. В принципі, нічого особливого, збори як збори.
- Незважаючи на те, що роботи багато, встигаєте стежити за Чемпіонатом світу?
- Так, але в тих матчах, що починали раніше, на перший тайм ми не встигали. На другому встигали під'їхати. Всі інші ігри дивилися, я дивився від «А» до «Я».
- Напевно, основна увага до тих команд, в яких грають динамівці?
- Так, звичайно, переживаємо, вболіваємо, але на Чемпіонаті світу залишився тільки Ленс. В принципі, я думаю, шанси у нього непогані навіть взяти Кубок світу. У голландців хороша команда.
- Хто, на вашу думку, виграє Чемпіонат світу?
- Перед початком чемпіонату мені більше подобалися французи і німці, але зараз залишилася тільки збірна Німеччини. Хочу, щоб фінал був європейським, Німеччина-Голландія: може тому, що там Ленс.
- Хто найбільше розчарував на цьому мундіалі?
- Мені важко судити, але, напевно, у тих же італійців чи англійців були якісь причини. Я вважаю, що це дуже хороші збірні. Так, розчарували, але на те, напевно, були якісь причини.
- Як ви можете охарактеризувати вчинок Суареса, який покусав К'єлліні в одному з матчів?
- Це все емоції. Я розумію, що ця людина весь час віддається грі, тим більше, зараз видно, що він один з кращих нападаючих в світі, мені він дуже подобається. Звичайно, цей вчинок не характеризує його з кращого боку, але по грі до нього питань немає. Судити його за це не буду.
- Хто стане кращим бомбардиром ЧС?
- Важко буде наздогнати Хамеса Родрігеса, який забив 6 м'ячів - напевно, все-таки кращим снайпером стане він.
- Пінка, яку судді використовують під час матчу, здивувала вас?
- Я вже, по-моєму, бачив її під час якогось молодіжного чемпіонату світу, тому не здивувала. В принципі, я думаю, все правильно: ніхто не буде підходити, завжди буде нормальна відстань.
- Хто сьогодні має замінити Бернарда у збірній Бразилії?
- Не знаю, я не можу судити. Я сьогодні за німців, тому для мене немає різниці.