Луїз: «Всі бразильці, вибачте»

Світовий футбол 9 Липня, 06:06 1091
Луїз: «Всі бразильці, вибачте»   | 19-27
Давід Луїз вибачився перед бразильськими вболівальниками за поразку 1:7 збірній Німеччині в півфіналі ЧС-2014.

«Я просто хотів, щоб мій народ був щасливим, завдяки нашій грі. На жаль, ми не змогли цього зробити. Вибачте нас. Всі бразильці, вибачте. Я хотів, щоб мої люди посміхались.

Всі знають, на скільки важливо це було для мене, зробити бразильців щасливими, навіть якщо лише за допомогою футболу».