Інформація про те, що ще одним спаринг-партнером київського «Динамо» на другому австрійському зборі стане румунський ФК «Ботошані» - підтвердилась, - про це повідомляє офіційний сайт «біло-синіх».
Нагадаємо, 14 липня планувався контрольний матч київського «Динамо», але, при цьому, суперник уточнювався. В підсумку ним став представник румунського елітного дивізіону ФК «Ботошані». Гра запланована на 13:00 за київським часом.