Офіційно: «Динамо» зіграє з ФК «Ботошані»

Динамо Київ 9 Липня, 07:49 914
Офіційно: «Динамо» зіграє з ФК «Ботошані»   | 19-27
Інформація про те, що ще одним спаринг-партнером київського «Динамо» на другому австрійському зборі стане румунський ФК «Ботошані» - підтвердилась.

Інформація про те, що ще одним спаринг-партнером київського «Динамо» на другому австрійському зборі стане румунський ФК «Ботошані» - підтвердилась, - про це повідомляє офіційний сайт «біло-синіх».

Нагадаємо, 14 липня планувався контрольний матч київського «Динамо», але, при цьому, суперник уточнювався. В підсумку ним став представник румунського елітного дивізіону ФК «Ботошані». Гра запланована на 13:00 за київським часом.