В УЄФА відбулися зміни формату єврокубкових турнірів
З сезону 2015/2016 Україну в єврокубках буде представляти п'ять команд, замість шести. Це сталося через те, що в УЄФА вирішили обмежити максимальну кількість команд з однієї країни в Лізі Європи до трьох клубів, повідомляє sport.ua.
Втратили по одному представнику команди, що займають у рейтингу УЄФА 7-9 позиції (Україна, Росія, Голландія).
Також з наступного сезону чемпіон Ліги Європи потрапить в груповий етап Ліги чемпіонів. Поправки стосуються найближчих трьох єврокубкових сезонів 2015/16 - 2017/18.
Нагадаємо, в нинішньому сезоні в Лізі Європи від України буде брати участь «Металіст», «Динамо», «Чорноморець» і «Зоря», яка кваліфікувалася замість донецького «Металурга».