Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов у рамках конференції на rsport.ru на прохання уболівальників оцінив перспективи в київському «Динамо» низки гравців команди.
- У центрі поля величезна конкуренція, що робить можливим перехід кількох гравців. Буяльського і Харатіна у розрахунок не беремо - молода гвардія. А ось Рибалка, швидше за все, повернется до основи. Вуко, Аруні, Сидорчуку краще шукати новий клуб? Можливо, навіть і Безусу?
- Вуко вже важко буде грати в «Динамо», по Аруні я завжди говорив - це не гравець для «Динамо» за стилем, він випадає. Можливості Рибалки мені невідомі, але я сумніваюся, що він відразу в основу готовий. Сидорчуку треба заспокоїтися і почати грати не за рахунок фолів. Тоді буде користь. Безус? Ні, він поза загрозою, якщо тільки стежити за собою буде.