Про це ZAXID.NET повідомив начальник міського управління внутрішньої політики Андрій Шевців.
Нагадаємо, 22 липня битву за почесний футбольний трофей прийматиме «Арена Львів». У матчі за Суперкубок зійдуться київське «Динамо» та донецький «Шахтар».
За декілька днів до гри Суперкубок виставлять перед Ратушею. «Він буде виставлений на оглядини для того, щоби львів’яни і гості міста, футбольні вболівальники змогли з ним сфотографуватись», –зазначив Андрій Шевців.