Огнєн Вукоєвич: «Ковачу плювати на моїх тренерів і на себе...»

Динамо Київ 9 Липня, 16:55 1322
Огнєн Вукоєвич: «Ковачу плювати на моїх тренерів і на себе...»     | 19-27
Півзахисник «Динамо» Огнєн Вукоєвич був дуже розчарований тим фактом , що не отримав свого шансу на ЧС-2014.

Півзахисник «Динамо» Огнєн Вукоєвич був дуже розчарований тим фактом, що не отримав свого шансу на ЧС-2014.

Пізніше він відправив лист у Федерацію футболу Хорватії, в якому повідомив, що припиняє свою кар'єру в збірній. У цьому листі 30-річний гравець подякував усім, крім головного тренера збірної Хорватії Ніко Ковача.

Пізніше, Ковач пояснив, що не використовував Вукоєвича тому, що він не знав, чого від нього чекати в матчах і назвав його «тактично недбалим» гравцем. Він додав, що ні при Біличі, ні Стімічі, ні у своєму клубі Огнєн не мав міцного місця в складі.

«Я тактично неакуратний? Цим твердженням Ніко Ковач плює на всіх тренерів, з якими я працював, і на себе. Якщо я тактично недбалий гравець, чому він взяв мене в Бразилію? Він міг взяти Адемі. Я хочу, щоб він в один прекрасний день став великим тренером», - відповів Вукоєвич Sportske Novosti.